• recepce@hotelabacie.cz
  • +420 556 770 711
  • Česky
  • English

plánovač trasy

KUDY K NÁM

 

SMĚR OSTRAVA – NOVÝ JIČÍN

R48 exit Nový Jičín centrum, na křižovatce vlevo, po hlavní silnici dojedete k prvnímu kruhovému objezdu, dáte se rovně, na druhém kruhovém objezdu vyjeďte prvním výjezdem, stále po hlavní silnici se dostanete k třetímu kruhovému objezdu, zde odbočte doleva, po přibližně 400 m uvidíte na levé straně Wellness Hotel Abácie.

 

SMĚR OLOMOUC – NOVÝ JIČÍN

D1 exit 311 (Český Těšín, Frýdek-Místek) na R48 exit Loučka, na stopce odbočte vpravo směr Loučka, dále po hlavní silnici, v Novém Jičíně u Kauflandu odbočte vlevo, cíl za 400 m po pravé straně.

 

SMĚR OPAVA – NOVÝ JIČÍN

Po silnici I. třídy 57 přes Kunín, Šenov u Nového Jičína, stále po hlavní silnici až dojedete k prvnímu kruhovému objezdu, dáte se rovně, na druhém kruhovém objezdu (Lidl) odbočte doprava, stále po hlavní silnici se dostanete k třetímu kruhovému objezdu, zde odbočte doleva, po přibližně 400 m uvidíte na levé straně Wellness Hotel Abácie.

 

SMĚR VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – NOVÝ JIČÍN

Po silnici I. třídy 57 přes Hodslavice, Bludovice vjíždíte do Nového Jičína, na prvním kruhovém objezdu se dáte rovně, na druhém a třetím opět rovně, na čtvrtém objezdu (Lidl) se dáte doleva a stále po hlavní silnici dojedete na pátý kruhový objezd, kde se dáte doleva, po přibližně 400 m uvidíte na levé straně Wellness Hotel Abácie.

PLÁNOVAČ TRASY

 

rezervujte pokoj nebo službu // volejte +420 556 770 711
další kontakty