• recepce@hotelabacie.cz
  • +420 556 770 711
  • Česky
  • English

Wellness centrum

Naprosté uvolnění a skvělou relaxaci najdou hosté ve wellness centru. K odpočinku v moderním, stylovém a intimním prostředí si mohou dopřát osvěžující nápoje i kvalitní víno. Díky možnosti rezervace wellness centra si užijí příjemné chvíle v dokonalém soukromí. Prostory jsou přístupné pro dospělé a děti od 10 do 15 let v doprovodu rodičů.

PROVOZNÍ DOBA
pondělí – pátek ~ 16-22 hod.
víkend ~ 11-22 hod.

Poslední možný vstup ve 20 hod.
Ceník

Dětem do 10 let vstup zakázán.
Děti od 10 do 15 let pouze v doprovodu rodičů.

 

VÍŘIVKA – HYDROMASÁŽNÍ WHIRLPOOL

Vířivka poskytuje vodoléčbu pomocí tlaku a pohybu vody. Pobyt v prostorné hydromasážní vaně s regulací tlaku a směru trysek regeneruje, uvolňuje svaly, prokrvuje tkáně a pokožku, tlumí bolest, uvolňuje stres, redukuje následky artritidy, chrání před celulitidou. Doporučuje se po fyzické námaze i duševním vypětí. Hydromasážní sedačky vybavené soustavami trysek skvěle ošetří jednotlivé svalové skupiny.

Teplota vody: 35-37 ⁰C
Doporučená délka pobytu: 15 minut

TEPIDÁRIUM

Tepidárium využívá princip sálavého tepla. Vyhřívané, anatomicky tvarované lavice umožňují klidné odpočívání bez extrémního zatížení krevního oběhu. Pobyt v tepidáriu se osvědčuje mezi jednotlivými wellness procedurami, před masáží nebo jako alternativa klasického zklidnění v odpočívárně. K pozitivním účinkům tepidária se řadí hluboká relaxace, odplavení stresu, aktivace imunitního systému.

Teplota vzduchu: 30-35 ⁰C
Doporučená délka pobytu: 10-20 minut

FINSKÁ SAUNA

Finská sauna poskytuje fyzickou i psychickou relaxaci. Intenzivní prohřátí těla posiluje kondici, uvolňuje svaly, prokrvuje a čistí pokožku. Saunování má pozitivní vliv na dlouhodobou duševní pohodu a chrání před respiračními chorobami. Pro ještě intenzivnější zážitek lze v sauně použít bylinné aroma.

Teplota vzduchu: 95-110 ⁰C
Vlhkost vzduchu: 20-30 %
Doporučená délka pobytu: 5-15 minut

VARIO SAUNA

Vario sauna zajišťuje saunový efekt při nižší teplotě. Lidé, kteří špatně snášejí pobyt v klasické finské sauně, si díky vario sauně mohou dopřát žádaného uvolnění, prohřátí a prokrvení těla i celkového odstranění únavy. Pobyt ve vario sauně je vhodný také po masáži.

Teplota vzduchu: 50-70 ⁰C
Vlhkost vzduchu: 40-50 %
Doporučená délka pobytu: 5-15 minut

PARNÍ SOLNÁ LÁZEŇ

Parní solná lázeň navozuje atmosféru pobytu u moře. Vlhký vzduch obohacovaný minerální solí působí blahodárně jak na horní cesty dýchací, tak na pleť a pokožku. Sůl má schopnost podporovat krevní oběh, mírnit dechové obtíže a regenerovat celé tělo.

Teplota vzduchu: 45-55 ⁰C
Vlhkost vzduchu: téměř 100 %
Doporučená délka pobytu: 20 minut

INFRASAUNA

Infrasauna prohřívá tělo infračervenými paprsky. Záření proniká přímo do tkání, takže organismus nezatěžuje vysokou teplotou. Pobyt v infrasauně je proto doporučován lidem se srdečními obtížemi, diabetikům nebo osobám trpícím vysokým krevním tlakem. Saunování zlepšuje stav pokožky, ulevuje dýchání, zbavuje nespavosti a posiluje obranyschopnost. Zároveň prospívá namáhaným svalům a kloubům.

Teplota vzduchu: 50 ⁰C
Doporučená délka pobytu: 10-20 minut

KNEIPPŮV CHODNÍK

Kneippův chodník je založen na principu chůze střídavě v teplé a studené vodě. Léčebnému efektu koupele napomáhají také oblázky na dně. Výsledkem je prokrvení dolních končetin a celého těla, uvolnění cévního systému, zlepšení metabolismu. Proceduru mohou absolvovat všichni bez ohledu na zdravotní omezení nebo věk.

Teplota vody: 40 ⁰C + 12 ⁰C
Doporučená délka pobytu: v teplé vodě 1 minuta, v chladné vodě 5 vteřin

Ceník wellness

 

Rezervaci je nutné dohodnout s obsluhou předem.

rezervujte pokoj nebo službu // volejte +420 556 770 711
další kontakty