• recepce@hotelabacie.cz
  • +420 556 770 711
  • Česky
  • English

Wellness centrum

Provoz wellness centra se řídí aktuálním nařízením vlády ČR.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na 556 770 744.

Naprosté uvolnění a skvělou relaxaci najdou hosté ve wellness centru. K odpočinku v moderním, stylovém a intimním prostředí si mohou dopřát osvěžující nápoje i kvalitní víno. Díky možnosti rezervace wellness centra si užijí příjemné chvíle v dokonalém soukromí. Prostory jsou přístupné pro dospělé a děti od 10 do 15 let v doprovodu rodičů.

PROVOZNÍ DOBA 

Pondělí 16:00 – 22:00

Úterý 15:00 – 22:00 pouze privátní wellness

Středa – Pátek 16:00 – 22:00

Sobota 11:00 – 22:00

Neděle  11:00 – 14:00

15:00 – 22:00 pouze privátní wellness

Poslední možný vstup ve 20 hod.
Ceník

Rezervace nutná telefonický předem na čísle 556 770 744.

Dětem do 10 let vstup zakázán.
Děti od 10 do 15 let pouze v doprovodu rodičů.

 

VÍŘIVKA – HYDROMASÁŽNÍ WHIRLPOOL

Vířivka poskytuje vodoléčbu pomocí tlaku a pohybu vody. Pobyt v prostorné hydromasážní vaně s regulací tlaku a směru trysek regeneruje, uvolňuje svaly, prokrvuje tkáně a pokožku, tlumí bolest, uvolňuje stres, redukuje následky artritidy, chrání před celulitidou. Doporučuje se po fyzické námaze i duševním vypětí. Hydromasážní sedačky vybavené soustavami trysek skvěle ošetří jednotlivé svalové skupiny.

Teplota vody: 35-37 ⁰C
Doporučená délka pobytu: 15 minut

TEPIDÁRIUM

Tepidárium využívá princip sálavého tepla. Vyhřívané, anatomicky tvarované lavice umožňují klidné odpočívání bez extrémního zatížení krevního oběhu. Pobyt v tepidáriu se osvědčuje mezi jednotlivými wellness procedurami, před masáží nebo jako alternativa klasického zklidnění v odpočívárně. K pozitivním účinkům tepidária se řadí hluboká relaxace, odplavení stresu, aktivace imunitního systému.

Teplota vzduchu: 30-35 ⁰C
Doporučená délka pobytu: 10-20 minut

FINSKÁ SAUNA

Finská sauna poskytuje fyzickou i psychickou relaxaci. Intenzivní prohřátí těla posiluje kondici, uvolňuje svaly, prokrvuje a čistí pokožku. Saunování má pozitivní vliv na dlouhodobou duševní pohodu a chrání před respiračními chorobami. Pro ještě intenzivnější zážitek lze v sauně použít bylinné aroma.

Teplota vzduchu: 95-110 ⁰C
Vlhkost vzduchu: 20-30 %
Doporučená délka pobytu: 5-15 minut

VARIO SAUNA

Vario sauna zajišťuje saunový efekt při nižší teplotě. Lidé, kteří špatně snášejí pobyt v klasické finské sauně, si díky vario sauně mohou dopřát žádaného uvolnění, prohřátí a prokrvení těla i celkového odstranění únavy. Pobyt ve vario sauně je vhodný také po masáži.

Teplota vzduchu: 50-70 ⁰C
Vlhkost vzduchu: 40-50 %
Doporučená délka pobytu: 5-15 minut

PARNÍ SOLNÁ LÁZEŇ

Parní solná lázeň navozuje atmosféru pobytu u moře. Vlhký vzduch obohacovaný minerální solí působí blahodárně jak na horní cesty dýchací, tak na pleť a pokožku. Sůl má schopnost podporovat krevní oběh, mírnit dechové obtíže a regenerovat celé tělo.

Teplota vzduchu: 45-55 ⁰C
Vlhkost vzduchu: téměř 100 %
Doporučená délka pobytu: 20 minut

INFRASAUNA

Infrasauna prohřívá tělo infračervenými paprsky. Záření proniká přímo do tkání, takže organismus nezatěžuje vysokou teplotou. Pobyt v infrasauně je proto doporučován lidem se srdečními obtížemi, diabetikům nebo osobám trpícím vysokým krevním tlakem. Saunování zlepšuje stav pokožky, ulevuje dýchání, zbavuje nespavosti a posiluje obranyschopnost. Zároveň prospívá namáhaným svalům a kloubům.

Teplota vzduchu: 50 ⁰C
Doporučená délka pobytu: 10-20 minut

KNEIPPŮV CHODNÍK

Kneippův chodník je založen na principu chůze střídavě v teplé a studené vodě. Léčebnému efektu koupele napomáhají také oblázky na dně. Výsledkem je prokrvení dolních končetin a celého těla, uvolnění cévního systému, zlepšení metabolismu. Proceduru mohou absolvovat všichni bez ohledu na zdravotní omezení nebo věk.

Teplota vody: 40 ⁰C + 12 ⁰C
Doporučená délka pobytu: v teplé vodě 1 minuta, v chladné vodě 5 vteřin

Ceník wellness

 

Rezervaci je nutné dohodnout s obsluhou předem.

rezervujte pokoj nebo službu // volejte +420 556 770 711
další kontakty